Liitumine

Lapse andmed:

Ema/Isa kontaktandmed:

[recaptcha]

LIITU MÕMMIPESA PEREKONNAGA

Mõmmipesa lastehoid pakub lapsehoiuteenust lastele vanuserühmades 1 – 3 aastat ja 3-7 aastat.  Lisaks päevahoiule pakume õhtu- ja ööhoidu. Vastuvõtt hoidu toimub aastaringselt vabade kohtade olemasolul.

  1. Rühm 1-3 aastat
  2. Rühm 3-7 aastat
  3. Ööhoiurühm

Täida ja esita avaldus elektrooniliselt.
Kui meieni jõuab täidetud taotlusevorm, edastame lapsevanemale lapsehoiu koha kasutamise lepingut.

Teenuse kasutamiseks on lapsevanemal tarvis sõlmida leping. Digitaalselt allkirjastatud lepingut palume saata e-posti aadressile info@mõmmipesa.eu või, kas toimetada isiklikult omakäeliselt allkirjastatult  (2 eksemplari)  Mõmmipesa lastehoid OÜ aadressile Lahepea 7 Haabersti 10617 Tallinn.

Huraa – ootame Teie last Mõmmipesa Lastehoidu!
PS! Ära unusta linnalt või kohalikult omavalitsuselt toetust küsida!

Tule kindlasti TASUTA proovipäevale enne püsikliendiks registreerumist 🙂

Kallis Lapsevanem, palun täida kindlasti terviseankeet lapse kohta. Ankeeti leiad SIIT. Ankeedi täitmine on vajalik sinu lapse heaolu tagamiseks Mõmmipesa lastehoius.

Ankeet tuleb edastada allkirjastatult Mõmmipesa lastehoiu juhatajale või kasvatajale kas e-posti teel info@mõmmipesa.eu või posti teel/kohale tuua aadressile Lahepea 7, Haabersti, 10617 Tallinn. Informatsioon ankeedis on konfidentsiaalne.

Milline rühm valida?

1 - 3 eluaastat

PISIMÕMMID on hoiurühm kõige pisematele, mudilastele alates 1 – 3 eluaastat. Kohaneme teiste laste, hoiu ja meid ümbritseva keskkonnaga.

3-7 eluaastat

KAISUMÕMMID on hoiurühm juba natuke suurtematele põnnidele, alates 3-7 eluaastat. Siin rühmas õpime juba numbreid, tähti ja muid põnevaid maailmaasju

Öö-ja õhtuhoiurühm

ÖÖ- ja ÕHTUHOIU MÕMMID on pisikesed ja suured mõmmid, kes jäävad meile ööseks, kuna vanematel on öine töö, või lihtsalt soovivad mõnikord vabat õhtut nautida.