Loe, miks avasin Mõmmipesa lastehoidu :)

Ma ei ole veel ema, aga ka minust saab kunagi ema. Täna olen selleks ettevalmistunud kui nii on õige öelda. Ma usun, et iga naine peaks ennast kindlustama ka materiaalselt, et olla veidikenegi sõltumatu aga võibolla ma eksin. Ma uskusin ja usun, olen saavutanud seda enda arvates. Üheks minu projektiks sai avada ka lastehoid. Tegemist ei ole äriprojektiga, vastupidi, lõin selle sellisena, kus tahaksin näha oma last aega veetmas ja arenemas.

Olen sellele projektile väga pühendunud alguselt peale. Isegi kogu sisustus on valminud isiklikult minu poolt heaks kiidetuna. Tahtsin, et minu laps veedaks aega turvalises ja kaasaegses valgusküllaldases ruumis, rohkem loodusele ja vaikses piirkonnas. Ka loovate ja arenevate tegevuste puhul mõtlesin, mida sooviksin enda lapsele, mis sobiks ka teistele. Küll on hea teha toimetada teades, et laps on sinu enda loodud turvalises kohas. Ka teistele lastele on see samamoodi turvaline ja põnev mängukeskkond.

Teekond Mõmmipesa lastehoiu avamiseni

oli pikk ja pingeline erinevatel põhjustel. Mõmmipesa lastehoid asub Kodulahe kvartalis. Miks selline valik? Olen alati eelistanud avarat ruumi ja suuri aknaid. Kodulahe kvartalis asub äripind oli selleks sobilik ruum. Tegemist oli uusarendusega, mis on ümbritsetud loodusega, mere ja metsaga ning see tundus sobilik piirkond lastega jalutamiseks. Lähedale jäävad erinevad mänguväljakud, mis linnaliiklusest täiesti eemal.  Ruum, mille valisin lastehoiu avamiseks, oli avara planeeringuga, eraldiseisva sissepääsuga. Ruum on kõrgete akendega, mis tagab lastehoius piisava loomuliku valguse. Märkamata ei jäänud ka mugav transpordiühendus ja parkimisvõimalus. Ma olen oma valikuga rahul ja usu, et ka lapsevanemad, kes piirkonnaga tutvuvad, on seda samuti.

Mõmmipesa interjöör ja sisustus

Meie lastehoius on kööginurk, wc ja pesemisvõimalused, eraldi magamistuba, lugemisnurk, et oleks mugav ja põnev aega veeta raamatute ja piisavalt vaba pinda, et vahvalt aega veeta teiste laste seltsis.

Oleme ametlikult avatud! - Huraa

Täna on Mõmmipesa lastehoid, täpsemalt septembris kätte saanud tegevusloa ja on rõõmsasti avanud uksed ka lastele.

Minu avatud lastehoid osutab lastehoiuteenust ning tööaegadest vabal ajal on võimalik meie juures pidada sünnipäevasid jt lasteüritusi.

Minu eesmärk ei olnud pakkuda vaid päevahoidu. Tööinimesena mõistan, et vahest on vaja ka peale tööpäeva ka toimetada või kohtuda inimestega/tuttavatega või lihtsalt puhata..

Meie keha annab ise märku, et nüüd on vaja aeg maha võtta. Täna on palju spordiga tegelevaid inimesi ja enamus jõuavad sinna peale tööd. Selleks, et olla taas energiline ja rõõmsameelne, on vaja aega ka enda jaoks.

Nii otsustasingi pakkuda lastehoius ka  õhtu- ning ööhoidu.

Vastuvõtt hoidu toimub aastaringselt vabade kohtade olemasolul. Sellekohast infot saate kirjutades e-posti info@mommipesa.eu või helistades numbrile +372 5292043